Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sara Elshani - Prindër Përfekt Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Babi një liber më solli
më tha lexo bijë mos hyn ne instastory
unë heshta shikova nga mami
mtha mos u trishto
hajt se su bë nami

A e dini qfarë vajze kini ju
sikur un askush sju ka dëgju
si qikat e tjera une nuk jam
24 orë qe rrin online.X2

Prinder perfekt q`faj ju ka qika
rrini rehat se kaniher
ju rrok panika
prinder perfekt mos keni gajle
e vogel sjam mos keni dert
mos e bani tmadhe

Gjyshi edhe pse eshtë i vjeter
më kupton me mirë ndoshta
si askush tjeter
pyesni kese besë nuk keni
më shumë kush kujdeset kur ju afer sjeni

A e dini qfarë vajze kini ju
sikur un askush sju ka dëgju
si qikat e tjera une nuk jam
24 orë qe rrin online.X2

Prinder perfekt q`faj ju ka qika
rrini rehat se kaniher
ju rrok panika
prinder perfekt mos keni gajle
e vogel sjam mos keni dert
mos e bani tmadhe.X2
Sara Elshani
Publikimi: 10/09/2021
Muzika Dhe Teksti: Ervin Bashkimi
Orkestrimi: Jetmir Mehmedaj
Festivali Mbarekombetar I Kenges Per Femije, Edicioni 59Sara Elshani - Prindër Përfekt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prindër Përfekt".
3. Video është e këngës "Prindër Përfekt", por nuk këndohet nga Sara Elshani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sara Elshani:


Komente 0