Më mbaj mend (për 1 muaj)

Saranda Imeri - Ike Ne Pakthim  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Nota Fest 2010

Komente

Asnjë Koment

12/12/2010

2010-12-12T12:22:35+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ike Ne Pakthim" kënduar nga Saranda Imeri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Saranda Imeri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Saranda Imeri:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet