Më mbaj mend (për 1 muaj)

Scion - Më Mungon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Ty dua te kem ngat, ti je e vetmja per mu
te t'kem afer qdo nat , pa ty s'muj me jetu
eja se me mungon, ti je gjithqka per mu
jetap a ty nuk shkon, e ty s'muj met harru.

Un veq per ty mendoj , pa ty s'kam gjum ne sy
dua te perqafoj, e te jem i qet me ty
eja se po te pres, jeta pa ty nuk shkon
jo ti mosum le vet, se zemra ty t'don.

Eja zemer tek une, Te dua vetem ty
ka femra neper bot, po tjera s'shoh me sy
te lutem thuaj po, me thuaj qe me do
rri tek une e mos shko, nga une mos u largo.

ref 3x...
Ti , ti mua me mungon , jeta pa ty nuk shkon
kthehu ti perseri, per mu je veq ti.

Eja zemer tek une, Te dua vetem ty
ka femra neper bot, po tjera s'shoh me sy
te lutem thuaj po, me thuaj qe me do
rri tek une e mos shko, nga une mos u largo.


Ky tekst u dërgua nga Egzona


Nuk kemi video për këtë këngë.


Scion
Publikimi: 15/03/2012


Scion - Më Mungon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Mungon".
3. Video është e këngës "Më Mungon", por nuk këndohet nga Scion.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Scion:


Komente 0