Më mbaj mend (për 1 muaj)

Scion - Gjithqka Mbaroj (Feat. Muya & Alb0-K)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

` Tash e pyes veten pse s'po mund te harroj
Qenka shum fshtir nga zemra te largoj
Tash rri ne mendime dhe per ty mendoj
a'thu ndjehesh edhe ti si une njisoj.

Se po du edhe 1 deshir me mu plotsu
me t'pas ngat se spo muj mo me duru
po pe du edh e1 deshir me mu plotsu
me t'pas ngat se pa ty s'muj me jetu.

`Um mungon ket nat pa ty une jetoj
koha shkoj per neve gjithqka mbaroj.

` N'onderr t'kom pa po ma mir mos t'isha qu pi gjumi
naten me ty e diten um erdh letra e fundit
Qe mo nuk egziston aj personi qe per to jeton
koha i shkel tona e 1 ditve na shkel ton
Pa ty kom me dek nuk kom jet mi dhon mo kerkuj
keq me pas ni trup tjeter e 1 shpirt tjeter kuj
Masi dej sod s't'kom kom harru dije jeten ta kom fal
so let me majt ni ndjenj ose qka do qoft barr.

ref 3x..
Um mungon ket nat pa ty une jetoj
koha shkoj per neve gjithqka mbaroj...


Ky tekst u dërgua nga Egzona


Nuk kemi video për këtë këngë.


Scion
Featuring: Muya
Publikimi: 27/08/2012


Scion - Gjithqka Mbaroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjithqka Mbaroj".
3. Video është e këngës "Gjithqka Mbaroj", por nuk këndohet nga Scion.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Scion:


Komente 0