Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selajdin Miftari (Salushi) - Dy Të Mirat Në Mahallë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ee nja dy tmirat ne qat mahall
shoqja shoqes poi qojn fjal
shoqja shoqes poi qojn fjal
ti ma e zez e un ma e bardh
tjam e zez mu mlan sapuni
bah pom dojn krejt katuni
krejt katuni pleq e tri
pak prej pleqve pom vjen zili
mvjen zili e po pak mvjen marre
eee ddjemve tri kollaj ju gjem qare ehoo.


Selajdin Miftari (Salushi) - Dy Të Mirat Në Mahallë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Të Mirat Në Mahallë".
3. Video është e këngës "Dy Të Mirat Në Mahallë", por nuk këndohet nga Selajdin Miftari (Salushi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Selajdin Miftari (Salushi):


Komente 0