Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selajdin Miftari (Salushi) - Mos U Largo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

-Mesu largo,mos u largo,se ste kam haruar
Edhe pse je ti larg meje prap me ke munduar,/2her
Nat e gjat sme mer gjumi endrat me mundojn,tkisha pas reth ati lumit dhimbjen bashk ta ndajm,
Ri i lodhur ne mendime deshiroj met pa,gjithmon je pran zemres time qysh dot muj mu nda...

REFRENI:

-MOS U LARGO,MOS U LARGO PO TE LUTEM SHUM...
DIKUR TI MU LUTSHE MUA TASHT TE LUTEM UN.../2 HER REF//

-Nuk ke zemer , nuk ke zemer,te ndahesh nga un
Pse kaq shum e mundon veten sy nuk ven ne gjum/2her
Dashuria ashtu osht,rall kush e kupton tle pa shpyrt tle pa jet zemren ta helmon
Sa e embel aq e hidhet dashuria e shkret
Ndaj pa ty sdua tjetoj,qfar qenka kjo jet....

REFRENI:


Selajdin Miftari (Salushi) - Mos U Largo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos U Largo".
3. Video është e këngës "Mos U Largo", por nuk këndohet nga Selajdin Miftari (Salushi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Selajdin Miftari (Salushi):


Komente 0