Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selajdin Miftari (Salushi) - O Prizreni Jonë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


O Prizren o Prizreni jone , ty tkam dasht une per gjithmone , me ty u rita dhe u gezova shum kujtime ti dashurova , forcat tona nga shtepija o mora rrugen o teperpjete o atje lart te kalaja e vjeter o Prizren se qma dogje jeten


Ky tekst u dërgua nga Fatijon


Nuk kemi video për këtë këngë.
Selajdin Miftari (Salushi) - O Prizreni Jonë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Prizreni Jonë".
3. Video është e këngës "O Prizreni Jonë", por nuk këndohet nga Selajdin Miftari (Salushi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Selajdin Miftari (Salushi):


Komente 0