Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com

Ju lutemi qe perkthimi te jete sa me i sakte dhe pa perdorur Google Translate.

Faleminderit per kohen tuaj.

Seldi - "Goc Trendi"

Teksti origjinal i kenges

eci naten eci diten ecen dhe ti bashk me ne........................
zgjohu zemer lujma trupin ,ktheje vodken si shurupin
la lala lala la la laaa
bjonde ,brune radh nuk ka aa aaa.. O Seldii seldii
Zgjohu zemer lujma trupin ktheje vodken si shurupin..la lala lala la la laaa
blonde ,brune radh nuk ka..
e thjesht ti hiqeshh.. e sot kerkon , e kur kerkon ti me buzeqeshh
Me buzeqesh ti sonte,po me afron ti sonte,qfar ka ndryshuar sonte
dicka po me kerkove
e i hutuar , e mu ndal goja ,po me pelqente loja, loja lojaa qka po thojaaa
nuk po thoja se te doja ,asgje un nuk po thoja ,nje fjal po e kaloja ,qe te mos me nxinte goja e nje shpulle ti shpetoja eee
eci naten eci diten ecen dhe ti bashk me ne e kam njonin me makinen si e vjeter si e re un kam pritur sod e dje po ti po e njejta je
....................
Titulli i perkthyer:


Gjuha Origjinale e Kenges (Kerkohet)

Gjuha e Perkthimit: (Kerkohet)


Teksti i perkthyer:


(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019