Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sesmic - Vec Ty Te Ndjej  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 7

Komente

Asnjë Koment

18/02/2010

2010-02-18T00:42:30+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vec Ty Te Ndjej" kënduar nga Sesmic.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sesmic i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet