Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sevina - Te Premtoj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kurr asnjeher se mendoja qe nje engjell une do te takoja vetem ne ate qast kur hyre ne jeten time ti fshive lotet nga syt e mi nga bota e erresires me largove nje rreze shprese tek un zgjove tani qe ty te gjeta skerkoj me asgje kurr ne jeten time ste le merrme me shtrengo ne krahet e tua dhe yjet ne kte nat therrisnin te dua merrma zemren time te jetoj ne trupin tend dhe premto qe do tme duash mua dhe askend.Me degjo tani dhe me beso vetem ty te dua kurr mos dysho me yje si deshmitar po te bej nje premtim : me ty do te prehet ne paqe shpirti im nga bota e erresirres me largove nje rreze shprese tek un zgjove tani qe ty te gjeta skerkoj me asgje kurr ne jeten time ste leee merrme me shtrengo fort ne krahet e tua dhe yjet ne kte nat thrrisnin te dua merrma zemren time te jetoj ne trupin ten dhe premto qe dotme duash mu dhe askend nanananann

Ky tekst u dërgua nga EgzonitaPublikimi: 13/12/2008
Festivali: Top Fest 5


Komente 0


Sevina - Te Premtoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Premtoj".
3. Video është e këngës "Te Premtoj", por nuk këndohet nga Sevina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.