Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tema: Poezi Për Vitin e Ri


Viti I Ri

Fjala me e bukur
Thuhet ne ora dymbdhjet
Gezuar Vitin e Ri
Dhe nje lumturi e vertet
Dil ne dritare
Kerko nje deshir
Thuaj zoti im
Per mua pak meshir

- Poezi nga Shaqir NinaZgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  342

Komente 1