A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Vitin e Ri

Viti I Ri

Fjala me e bukur
Thuhet ne ora dymbdhjet
Gezuar Vitin e Ri
Dhe nje lumturi e vertet
Dil ne dritare
Kerko nje deshir
Thuaj zoti im
Per mua pak meshir

- poem written by Shaqir Nina


Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  270

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019