Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sheila Haxhiraj Shpalos Linjat “Hot”


Nuk ka akoma asnjë votë

[03-10-2015]
Këngëtarja Sheila Haxhiraj e cila u bë e njohur falë fitores së saj në spektaklin e njohur "X Factor Albania 1", ku pastaj menjëherë rrëmbeu zemrat e publikut me këngët e saj.

Tani ajo është e famshme dhe sigurisht ka shumë ndjekës në rrjetet e saj sociale. E së fundmi në rrjetin e saj social në Instagram ajo ka postuar një foto ku shihet me bikini në plazh.

Sheila nuk ka nguruar t'ju shpalos të gjithë fansave & ndjekësve të saj linjat "hot" të trupit që ajo i ka. (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet