Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin E Ri “Datty Datty” Nga Sheila Haxhiraj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[14-12-2015]
Këngëtarja Sheila Haxhiraj kishte kohë pa publikuar ndonjë projekt të ri muzikor në treg, por tani ajo është rikthyer me një këngë të re shumë ritmike.

Kënga e re titullohet "Datty Datty" dhe muzikën e saj e ka punuar Alandy në "MAX Audio". Tekstin e këngës e ka shkruar vetë Sheila në bashkpunim me Filloreta Raçin e ndërsa videoklipi është punuar nga MAX Production.

Që në daljet e para kënga ka treguar sukses, e ndërsa kjo na ka bërë me dije se Sheila tashmë është pjesë e menaxhmentit të Max Production Al.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Sheila - Datty Datty [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet