Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sheila, Provkuese Buzë Pishinës


Nuk ka akoma asnjë votë

[05-11-2014]
Këngëtarja Shelia Haxhiraj, ndonëse tash një emër i afrimuar për publikun kohëve të fundit nuk na ka sjellë asnjë projekt muzikor.

Projekti i fundit nga ajo ishte kënga "Mirëmëgnjes" në bashkpunim me Genc Prelvukaj. Por së fundmi duket se këngëtarja ka vendosur të marrë seriozisht punën e artit dhe ka realizuar një fotoesion me fotografin Henris S. Kuka.

Foto janë mjaft provokuese, pranë një pishine ku nxjerrin mjaft në pah linjat e saj perfekte. Fotot janë bërë publike në rrjetin e saj social Facebook.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet