A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shkumbin Ismaili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  357
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Shkumbin Ismaili është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe pop-rock. Shkumbin Ismaili është këngëtar nga Tetova, i cili këndon në stilin e tij unik, formula e tij e shkrirë kombinuar në mënyrë perfekte me disa motive tradicionale që tingëllojnë të përsosura, shfaqjet e tij unike e kanë rritur famën e tij astronomikisht. Në Prill 2006, Shkumbin Ismaili merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Ti Largohesh (Jeta Ime)". Në Maj 2007, Shkumbin Ismaili merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Vargjet E Fundit". Më datë 3...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Faqja

Zyrtare

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Nuk Ta Fal (2017)

Shkurt Dhe Shqip (2012)

Bindem (2008)


» Dërgo Një Këngë »

Çmallem
Mbete Nje Kujtim
Ndjeva Mall
A Me Ke Thene Ti Vete?
Nuk Ta Fal
Bindem...
Vetem Ti
Kjo Zemër Nuk Është Gur
Me Ty Dua Te Jem
Ndoshta Je Penduar


Përkthime (3)


Artistë Të Ngjashëm:

Florent Abrashi

Valon Shehu

Briz Musaraj

Agim Tejeci

Mentor Haziri

Shemi (Ilirët)

Ergi Dini

Altin Goci

Hidaver Osmani

Nazmi Belica


Tags: Shkumbin Ismaili, Shkumbin Ismajli

Shkumbin Ismaili në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019