Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  2318
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni E Veriut 
BIOGRAFIA: Shkurte Gashi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. Emri i saj nuk është i panjohur, aq edhe zëri e këngët e saj, të cilat janë të dashura e të pëlqyera për publikun shqiptar. Siç thonë, kjo është më e mira që i këndon baladat. Di t’ia qëllojë, por edhe të dijë çka do shpirti e zemra e fansave të vet të shumtë. Shkurtja është mjaft e angazhuar nëpër mbrëmje muzikore në Kosovë e në diasporë, sikur edhe në dasma e ahengje të familjeve shqiptare. Me këngët e saj, me atmosferën që di ta krijojë në ato...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtare e labelit

Threedots

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

25 🔥

Live (2015)

★★★★★

Live 2015 (2015)

★★★★★

Live (2012)

★★★★★

Hajde (2010)

★★★★★

Vetëm Unë Jam Dukat (2009)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Shkurte Gashi, Shkurta Gashi

Komente 25