Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Gashi - Dy Pika Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  30

E ndryshovejeten time dhe vazhdove ti
un jetoja me gënjeshtër
dhe jetoja si një mrekulli.

Ahh dy pika dashurii kur mi jepje ti.
Ahh un kisha gjithqkaa kur te kisha ty pran.

REF:
Sa e vlefshme duket jeta kur s'ke dashuri
je sëmur e ndihesh vetëm por nuk je njeri,
si shohim vetëm mure erësir pa drit
un jetoj gjysëm jete tjetren e ke ti

Në pasqyr shikoj veten
dhe shikoj tjeter njeri,
koha ikën mbetem vetëm,
mbetem vetëm pa as nje motiv.

Ahh dy pika dashuriiii kur mi jepje tiiii.
Ahh un kisha gjithqkaaaa kur të kisha ty pran

REF x2:
Sa e vlefshme duket jeta kur s'ke dashuri
je sëmur e ndihesh vetëm por nuk je njeri,
si shohim vetëm mure erësir pa drit
un jetoj gjysëm jete tjetren e ke ti


Shkurte Gashi - Dy Pika Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Pika Dashuri".
3. Video është e këngës "Dy Pika Dashuri", por nuk këndohet nga Shkurte Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Gashi:


Komente 0