Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpresa Berisha - Për Ty Vuaj, Për Ty Këndoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Gjatë i shikoja sytë e tu,
si dy drita kur m'rrezojnë.
Mes një mali me gjelb'rim,
ata sy unë i dashuroj.

[Refreni]:
E në mëngjese t'vesuara,
për ty vuaj, për ty këndoj,
sytë e tu i adhuroj,
për atë ditë gjithmonë shpresoj.
Ke për t'ardhë e bukur si vera,
për t'më g'zuar si g'zon pranvera.

F'tyrën ke si hanë,
që n'mesnatë _ shëndritë.
Edhe ti më bën pak dritë,
se shpirti im ty jam tuj t'pritë."

[Refreni]Nuk kemi video për këtë këngë.
Shpresa Berisha - Për Ty Vuaj, Për Ty Këndoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Ty Vuaj, Për Ty Këndoj".
3. Video është e këngës "Për Ty Vuaj, Për Ty Këndoj", por nuk këndohet nga Shpresa Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpresa Berisha:


Komente 0