Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Sin Boy & Rina - Sari  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

29/02/2020

2020-02-29T19:34:12+00:00

Më Shumë Nga

Rina BalajNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Sari" kënduar nga Sin Boy & Rina.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Sari".
Videoklipi nga Sin Boy & Rina i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sin Boy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet