A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Sinan Vllasaliu - Disponim Deri Ne Maximum

Sinan Vllasaliu - Sinani Vllasaliu & Besnikët

Sinan Vllasaliu - Plaget E Lirise (1997)

Sinan Vllasaliu - Krejt Mbrapsht (2001)

Sinan Vllasaliu - Luj Moj Kosovare (2006)

Sinan Vllasaliu - Lutem (2007)

Sinan Vllasaliu - Mos Ja Falni (2007)

Sinan Vllasaliu - Vajza E Klubave Të Natës (2009)

Sinan Vllasaliu - Një Arsye (2010)

Sinan Vllasaliu - Tatuazh (2012)

Sinan Vllasaliu - Lemza (2014)

Sinan Vllasaliu - Live 2015 (2015)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018