Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sivi - Just Smoke (Feat. Jani-g)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

SIVI:O JANO O JANO NIZE ME LALE TA KALOJM NAI HER

JANI:PO ME LALE

SIVI:UEE CA BARI MO EJJ

HAHAHA...JANI:I LOVE WEED

SIVI:HEYYY...EYO

JANI:I LOVE WEED

SIVI...HEHEHE

JANI G

COMMON

BRRAAA

JANI-SI JAMAICAN I VOGEL JU KOM HY UNE PRAP I FUS KETE REP MDUKET VETJA NQIELLIN E 7 SEE... KUR E DJEG VJEE PAK LEZET JANI G MEZI PO PRET PER ME DHON NAJ EFEKT NEPER FUSHA NEPER CEPA OSE ME NAJ VEN TJETER KUSH KA I PAKO LETRA OSE QOFT EDHE I LETER SA FLY QE TE CON E HIC NUK TBO DOM E BOJM ME 3 FLETA OSE ME BIDON SE KET GJO E KOM ZAKON UN ME NACUT PER ME PI SE E VERDHA DUKET BLU DHE JESHILJA DUKET GRI TU BO NE TREFLETSHIN CA CILOPA NA VAZHGOJN NE FILLOJM EDHE QESHIM GISHTIN E MESIT I TREGOJM ME ZAKONIN E PERDITSHEM NE FILLOJM TU BO FREE ME BEAT-E NTELEFON SNA SHKO MENJA PER NE SHPI SEPSE SIVI MU PO MPRET PER ME IK KE VENI JON (EJJ O SIVO BOJE ME MIR ME BIDON)

SIVI:HELLO WEEDS I SMOKING YOU HELLO WEDDS I LOVE WITH YOU HELLO WEDDS I'M VERY FLY JUST SMOKING BYE BYE (2X)

SIVI:DO E VAZHDOJ KETE KENG SE JOM TEPER FLYYY KUSH ME THRRET NE EMER I THEM VEC HI SYT NA JAN SKUQUR IMAGJINATAT PO FILLOJN KONTROLLI ESHTE I HUMBUR DHE SE DI SE CA PO BEJM RIZLAT NA KAN REN BARI ESHTE NE TOKE CA PO BO ME LALE JANI PO ME THOT TYM SA ANEJ KNEJ BAR NE CDO AN MDUKET VETJA I RRETHUM NGA NJEREZ JAMAICAN JOM UL NE KET CEP TREFLETSHIN TU E DREDH SEQEN E KAM HAPUR BOCET TU I MLEDH MENDJA ME KA HUMBUR E CA PO THEM UN SPO DI MDUKET VETJA NKOH T'ENVERIT (HOXHES) KU CDO GJE ISH BARDH E ZI JA DHE CUNAT KU PO VIN 2-3 POMPA PER TI FUTUR ESHTE MLEDH SI KAUSH DHE JU DUKET GJE E BUKUR E MBAROJM KET TREFLETSH NJERI TJETRIN E FIKSOJM KALECI NA VJEN AFER NJE KETE NE JA DHUROJM.

SIVI:HELLO WEEDS I SMOKING YOU HELLO WEDDS I LOVE WITH YOU HELLO WEDDS I'M VERY FLY JUST SMOKING BYE BYE (2X)

Ky tekst u dërgua nga Rebelja Tkr


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 20/07/2012


Më Shumë Këngë Nga Sivi:


Komente 0


Sivi - Just Smoke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Just Smoke".
3. Video është e këngës "Just Smoke", por nuk këndohet nga Sivi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.