Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sokol Gjakova - Pa Ty Nuk Mund Te Jetoj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

19/03/2012

2012-03-19T14:45:07+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pa Ty Nuk Mund Te Jetoj" kënduar nga Sokol Gjakova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sokol Gjakova i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sokol Gjakova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet