Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sokol Gjakova - Sa Të Lumtur Ishim  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/08/2012

2012-08-01T13:42:09+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Të Lumtur Ishim" kënduar nga Sokol Gjakova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sokol Gjakova i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sokol Gjakova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet