Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Soni Malaj - Ifeelcrazy  (Feat. Nrg)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/05/2013

2013-05-26T10:13:11hey baby i feel crazy
kur ne syt e say je vetem tii

baby i feel crazy po mundohem ty te te harroj

te harroojjj ....
te harroojjj ....

Ti sikur ta dije ti sa me mungon
e vetmja cmenduri qe egziston
i vetmi yll ne qellin time je ti
shpirt je vetem ti

sikur ta dija une a me mendon
te pakten emrin time a e kujton
a jam vertet ai qe doje ti...

hey baby i feel crazy
kur ne syt e saj je vetem ti
me shfaqen puthjet e tua
baby i feel crazy po mundohem
ty te te harroj
dhe me teper te dua


Ky tekst u dërgua nga Prani
Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...