Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stefan Marena - Rete S'na Ndajne Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

I.

Zhurme marramendese avioni ngre
Me kujton sa larg prap ti nisur je
Avioni zhduket kur koken ngre
Lart ne qiell shikoj vetem re.

Sa here qe iken zemra gufon
Ngarkuar n’endrra me ty shtegton
E ngushlloj veten , m’ pelqen te mendoj
Se heren tjeter me ty udhetoj

REFRENI:

Boarding time ,boarding time
Boarding time rete me s’do na ndajne
Se dhe diellin kur s’e shikojme
Ai mbi re, mbi re ndricon

II.

Gjurme dashurie ne qiell me therret
Dhe kengen time ti larg e prêt
Nga endrra kenga ty do te zgjoje
Dhe vec me ty do te udhetoj


Ky tekst u dërgua nga Fansja Bukuroshe


Nuk kemi video për këtë këngë.
Stefan Marena - Rete S'na Ndajne
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rete S'na Ndajne".
3. Video është e këngës "Rete S'na Ndajne", por nuk këndohet nga Stefan Marena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stefan Marena:


Komente 0