Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stefan Marena - Refren I Ndjenjes Sone Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Strofa I
Cdo dite me ty fillon
Me frymen time jeton
Cdo Perqafim ndjenjat zgjon
Si diell lind , s’perendon
Energji e forte na afron

Refreni :
E shoh ne syte e ty ,ndjen
Degjoj zemren tende , s’genjen
Merr emocion nese do
Zerin tim dhe kendo ,
Refrenin e ndjenjes tone (2 here )

Strofa 2
Giiiirl U amaze me You make me feel so crazy Everytime I think of you
There's nothing that I would'nt do
Com' on
Shawty's hot god damn like fire
Everytime I touch her she makes me go higher
You got anything you need to be admired
'Cos baby ,you got me so inspired
1 2 3 4 come on shawty hit the floor
your the hottest thing for sure
no one cant handle you no more
come on shawty ,we can party
make it fast like a bugatti
ive never seen u so much fashion
i want you down on me

Refreni :
E shoh ne syte e ty ,ndjen
Degjoj zemren tende , s’genjen
Merr emocion nese do
Zerin tim dhe kendo ,
Refrenin e ndjenjes tone (3 here )
Stefan Marena
Publikimi: 16/06/2013
Festivali: Top Fest 10


Stefan Marena - Refren I Ndjenjes Sone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Refren I Ndjenjes Sone".
3. Video është e këngës "Refren I Ndjenjes Sone", por nuk këndohet nga Stefan Marena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stefan Marena:


Komente 0