TEKSTESHQIP

Step By Step
My Party
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "My Party" kënduar nga Step By Step.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozitori i këngës dhe autor i orkestrimit është Gjavid Hajdari, teksa kënga vjen me vargje nga Shkumbin Hoxha.