Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Suela Kalaja - Mos Me Mbaj Meri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2003

Komente

Asnjë Koment

21/11/2003

2003-11-20T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Me Mbaj Meri" kënduar nga Suela Kalaja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Suela Kalaja:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet