A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Suela Malo & Blledi Angel - Si Cdo Cast


Choose star rating

Rating:  3.8 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/06/2013

2013-06-09T00:00:00

Participating in

Top Fest 10


jeta me ty ndryshon
nuk e shoh bardh e zi
jeta me ty ka kuptim
e you now where a me
jeta pa ska lezet nuk jep as efekt
jeta pa ty ska sens nuk jep as koncept
je ti ajo qe ma kthen endrren dhe ma ben realitet
je ti ajo qe e shkaterron e bon dhe perfekt
ne te dy e kalojm konceptin seks on the city
se ne te dyve jo kurre nuk na gjendet limiti
fiks per njoni tjetrin aha jemi bo
un vetem ty te njoh zemer e tjeter ska mo
po po po je ti ajo qe un shoh
je ti ajo qe ndjenjat e mia i merito
zemer si te flas ty nuk i flas dot nje tjetre
zemer du te te shoh ty se vec ty te kam ne mendje
dua te takoj te takoj dhe te shprehem
dua te tregoj se sa mir me ty ndjehem

ref;zemer si cdo cast cdo cast
me ty eshte magji edhe enderr
zemer si cdo cast cdo cast
per ty ekziston vec nje emer
zemer si cdo cast cdo cast
me ty eshte magji edhe enderr
zemer si cdo cast cdo cast
per mu ekziston ver nje emer ...emer

Jeta pa ty skalon ee nuk ka kuptim
Jeta pa ty sndryshon kthehet ne zhgenjim
Jeta pa ty ska epsh nuk esht e lehte
Une sdua tbehem ex qe ti te bohesh nje next
Mami mami comon u turn me on
Zemer dije se po nuk erdhe im gone
se ti me ben mu te ndihem mire
e se kam me tveshtir
ti ma ben me


Lyrics submited by  suelamalo


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019