Më mbaj mend (për 1 muaj)

Syndrom - Agimet E Perlotura Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Syt me janë mjegulluar
qe kur mendoj per ty
dhe lotet me janë shterrur
nga vaji ne vetmi ...

Agimet i pres me sy te qelur
dhe jet e kot me eshte kjo
i lodhur ne vetmi
qe kur mu largu ajo

Shikoje fytyren time
dhe lotin qe nga syri pikon
Aty do te gjesh pergjigjjen
qe prej kohesh e kerkon

Gezimet tona i ndajtem
jet te bukur te dy shijuam
dashuri e lumtur ishte
ndarjen fare se kujtuam

Tani eshte von per gjithqka
se edhe veten e kam shkatrruar
ska mbet fare shpres tek un
se jeta me tej duhet jetuar

Shikoje fytyren time
dhe lotin qe nga syri pikon
Aty do te gjesh pergjigjjen
qe prej kohesh e kerkon


Ky tekst u dërgua nga Halilsinnani


Nuk kemi video për këtë këngë.


Syndrom
Publikimi: 14/07/2009


Syndrom - Agimet E Perlotura
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Agimet E Perlotura".
3. Video është e këngës "Agimet E Perlotura", por nuk këndohet nga Syndrom.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Syndrom:


Komente 0