Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tankilla - Numer 1 (Feat. Terra G)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Numer 1" kënduar nga Tankilla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Bari Kurti - Numer 1

2x
Ne krejt shqiprin ty te kerkova
ne jeten time vajz un ty te zgjodha
Un ty te zgjodha per merak,
pse moj vajz po m'plas me pak

2x
Vallahi vallahi bilahi
ty te deshta vajz vallahi,
ty te deshta vajz numer 1,
me pakse dasht vajz me tradhti.

2x
Shpesh e kujtoj kohen e vjeter
kur ty te thojsha me tjeter mos shko.
Mos mendo vajz se du naj tjeter
shum vite bashk eshte veshtir per me u nda.

2x
Vallahi vallahi bilahi,
ty te deshta vajz vallahi,
ty te deshta vajz numer 1,
me pakse dasht vajz me tradhti.

2x
Vallahi vallahi bilahi,
ty te deshta vajz vallahi,
ty te deshta vajz numer 1,
me pakse dasht vajz me tradhti.

Do-Gmaa - Numer 1

ka po shkoj pe shohe,qe nime te koka qysh menova
krejt qa thash dule realitet,e rrena nuk tregova
numer 1 knena bashk me shume repera tjer
ti ke met posht shume pom dhihesh o i mjer
tash munesh me shpresu veq per naj rime n'flet
neva na gjen n'tv n'radio e n'gazet\tash munesh me fole per mu si mu kon naj far plake
kur une knoj e boj venin dit midis nate
tash a pom kupton se qka po du me than
prej qe kum lind dost knena rima jam tu dhan
e n'qdo ven u ka nihet zani jem
sidomos n'ven tem
ku ka shume sene qe ti si ki as n'men une per ty jom gjithqka e ti poer mu s'je sen

ref

athu? pse na kan inati se jena numer njo
ata qe pe qojn kryt une kurr nuk pi sho
jena numer 1, 2 trent abnormal
ka po shkojm po dallomi ju fallc e na real

vers 2
shume sene kto dite pom paraqiten
une knoj n't'that edhe kur sma man beaten
shume m'shkojn nerva njerzt qe sjom sen e shiten
po hajt q* nanen se fmija qishtu rriten
se numer 1 a e pave dost qe jom
krejt veni kallet kur n'dor kam mikrofon
se realitetin zoni jem n'to pe lshon
maje men qe ska knena qe ma kalon
ti je i paraqit n'sken si njeri qe s'livrit
a je tu e pa dost une ku kum arrit
munesh me qit rima po ato nuk vlejn
rimat qe i qes une gjinja n'rrug shkojn e i blejn
se qaq kan kapacitet.gjinah se hala jan n'pubertet
e juv ka rrok mosha n'kry
ska njeri qe munet me mu mu shty
hekja nja hekja 2 leje veq njo
kot munohesh agjit ska ma t'fort jo

ref

tect by do-gmaa
beat by da-gun
inqizimi king records


Publikimi: 01/12/2007Më Shumë Këngë Nga Tankilla:


Komente mbi këtë këngëTankilla - Numer 1
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Numer 1".
3. Video është e këngës "Numer 1", por nuk këndohet nga Tankilla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.