Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Tankilla - Te Lutem Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Lutem Zemer".
3. Video është e këngës "Te Lutem Zemer", por nuk këndohet nga Tankilla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tankilla - Te Lutem Zemer Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Malli Per At Ven"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Lutem Zemer" kënduar nga Tankilla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 8 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
8

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Fatbardh Azemi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Sa shum vite kan kalu
Une kurr me ste kam pa
E kam anderr un gjithnje
Qe te me kthehesh perseri

Sa shum vite kan kalu
Une kurr me ste kam pa
E kam anderr un gjithnje
Qe te me kthehesh perseri

Te lutem kthehu veq njeher
Tqel per mu kjo pranver
Mdigjet zemra kur tkujtoj
Kurr per jet un ste harroj

Te lutem kthehu veq njeher
Tqel per mu kjo pranver
Mdigjet zemra kur tkujtoj
Kurr perjet un ste harroj

Kot po tpres ket e di
Qe tme kthehesh perseri
Zemra ime shum po vun
dei sa tvdes do tpres un

Kot po tpres ket e di
Qe tme kthehesh perseri
Zemra ime shum po vun
Dei sa tvdes do tpres un

Te lutem kthehu veq njeher
Tqel per mu kjo pranver
Mdigjet zemra kur tkujtoj
Kurr perjet un ste harroj

Te lutem kthehu veq njeher
Tqel per mu kjo pranver
Mdigjet zemra kur tkujtoj
Kurr perjet un ste harrojMë Shumë Këngë Nga Tankilla:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë