Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tankilla - Jeta Shtir (Feat. Double D)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


zemra po me dhem
jeta ma merzit
e koka po me dhem
nuk e dij ku jom
nuk e di kush jom
ne vitin 99 ika u largova
nga shqipnia dola ne kurbet
tash sa vjet pa lezet
prap se prap
per ma mir u largova
po jo shqipe vec jeten e shkatrrova tash shikoj rrugen tem jeten tem
e kalun 7 vjet ne kurbet
te kerku bab e nan
zemer nshpirti po me qan
vec me pa bab e nan
nane mfal nana jem qe ika u largova po ty une kurr nuk t'harrova
me fal baba jem nuk kom fjal nzemer shum po me dhem
edhe shoket shoqet
une kurr nuk i harroj
kohen qe bashk e kalum ne
un perdit e kujtoj edhe kurr sju harroj
tankilla 2008 shqipe yeh shpia recordz


Ky tekst u dërgua nga Stradersev


Nuk kemi video për këtë këngë.


Tankilla
Featuring: Double D
Publikimi: 01/12/2007


Tankilla - Jeta Shtir
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Shtir".
3. Video është e këngës "Jeta Shtir", por nuk këndohet nga Tankilla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tankilla:


Komente 0