Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Tankilla - Jena Njisha

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jena Njisha".
3. Video është e këngës "Jena Njisha", por nuk këndohet nga Tankilla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tankilla - Jena Njisha  (Feat. R-gysi & Flowinc & E3n)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/05/2009

2009-05-26T18:59:38+00:00hehe eeyyooooo
kush asht back
babushi rrepit Phat-L MF

Ref: TanKilla
Jena t´shpejt na si kur vetima
producenta........ talenta bina
kena lind..... na per kyt muzik
jena 1sha.......na ktu n´belgjik

Versi 1: R-Gysi & Flowinc

R-GYSI:
Nigjo dhe nji her u kthy r-gysi
sonte per ju token e permbysi
ktu du me pi venin me e nxi
i veshun kuq e zi normal v.i.P
bashk me Tankilla te pi tekilla
sonte kyt nate tuj kcy me p** hehe
beata e kall trunin ta shkatrron
nata vazhdon flowinc s´mongun

FLOWINC:
Qe me talente.. na vina perher
E3N dhe R-Gysi.. hite dimer ver
na po prezantojna.. Shkodra fucking city
Tankilla ne refren... ishtu kallet beati
Flow intiligjent... taman profesor
ske me pa.. ske ni as ne televizor
kur na jena n´sken.. qa doni me pi
djemt pagujn vet.. e femnat per free

Ref: TanKilla
Jena t´shpejt na si kur vetima
producenta........ talenta bina
kena lind..... na per kyt muzik
jena 1sha.......na ktu n´belgjik

VERSI 2: E3N & TanKilla

E3N:
10 vjet n´belgjik. asgja ska ndryshu
Flas rrealitet ... te lutem me kuptu
na jena njisha.. na knoj ktu per ju
e kallim venin .. kshtu m´pelqen mu
TanKilla producent.. pom thot ke talent
Flowinc e qet beatin.. ti kalli ata men
nigjo kush e ka rrallen.. ktu n´microfon
TanKilla abnormal ..... ktu tash fillon

TANKILLA:
Nermal un filloj.. kejt n´kam i coj
TanKilla asht the king. kejt i sfidoj
nuk ka ktu me ne.. na jem Shkodran
e bane hape gojen.. ta **** at nan
shum kam provu .. e shum kam deshtu
jeta i ka kto ....... e t´keqen e kam msu
nese ke dashni ... un kom tash 2 fish
TanKilla i jep fund.... e ktu i jep Finish

Ref: TanKilla
Jena t´shpejt na si kur vetima
producenta........ talenta bina
kena lind..... na per kyt muzik
jena 1sha.......na ktu n´belgjik


Ky tekst u dërgua nga  ismail
Më Shumë Këngë Nga Tankilla:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet