A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Taulannti - Vetmia


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/03/2013

2013-03-01T19:00:39

Rruges ka po eci shum sene pi kujtoj jom rrit I vetmum e senet spi harroj nana mka lon kur jom kon pes vjjet e baba jem me dit qi des kur pushk per mu sqet per ni kafshat kom punu dit e nat kom shit shkrepsa e cigare per mi fitu bilum pak pare. E motra em prêt nvoter ma run qat kafshat qi ka met nsofer . menoj e menoj qa me bo baba deren ma ka mbyll se kur ishe pa nan po metshe edhe pa shpi e baba jem sem nje as qi mka fmi hallall ta boj veq ty oj moter se e di qi je kam mpret nat e dit nvoter naten kur pe kqyri hanen po menoj per nanen po shkoj me lyp pun po krejt pom perzojn si mu kon pa men e pom shajn si mu kon qen .po apet skom qa me bo se nkosov u rrita ku ma shum e ki terrr se sa me drita se spo kishe kujt mi ju shfry kur ishe pa nan e krejt nzemer senet I man
lutnju zotit qe mos me met pa nan se po ju doke qe edhe qjelli o pa han tash jom I vetmum se rruga mka hup kur tdes ska kush as me ma qel ni vorr se ma heret njerzt qi shum I kom kesh e ata dilshin e lypshin veq per ni tesh e tash em erdhe reni mu me dal e me lyp me jet me luftu . un pi lutna zotit me kriju familje me pas me kon me bo naj lidhje E tash lirisht qitu pe perfundoj se nashta qikjo per juve ke kurgjo po shum pak munen mem kuptu se qito sene fshtir jon mu harru


Lyrics submited by TaulanntKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019