Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant Hoxha

Taulant Hoxha
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: hip-hop

Taulant Hoxha është këngëtar. Më datë 18 Mars 2021, Taulant Hoxha publikon videoklipin "Il Tempo Passa". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Taulant Hoxha.

Më datë 19 Qershor 2021, Landy publikon videoklipin "Motivi Shpirtit". Muzika e këngës u punua nga Gramoz Kozeli, ndërsa teksti u shkrua nga Taulant Hoxha. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

Më datë 3 Korrik 2021, Landy publikon videoklipin "Mosmirenjohese". Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

Më datë 30 Shtator 2021, Taulant Hoxha publikon videoklipin "Margherita", në bashkëpunim me Andi Shkozën. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente 0