Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Bogujevci - Jeta Ime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nese ti me don ma thuj te verteten nuk ta jap veq zemren po ta jap krejt jeten

Dashurin une qe ta kam fal tlutem mos e mbyt tlutem mbaje gjalle 2x

Ref:Jete o jeta ime ti o shprit shpirti im pa ty kisha vdek pa ty jam si nje jetim
A e din qe une pa ty nje minut spo muj me shty sa keq mke ba nje minut spo muj pa tpa 2x

Cdo dite kalon malli per ty po me cmend je gjithqka per mu per ty kisha vdeke

Dashurin une qe ta kam fal tlutem mos e mbyt tlutem mbaje gjalle 2x

Ref:Jete o jeta ime ti o shpirt shpirti im pa ty kisha vdek pa ty jam si nje jetim
A e din qe une pa ty nje minut spo muj me shty sa keq mke ba nje minut spo muj pa tpa.


Ky tekst u dërgua nga Anitaa

Teuta Bogujevci - Jeta Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Ime".
3. Video është e këngës "Jeta Ime", por nuk këndohet nga Teuta Bogujevci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Teuta Bogujevci:


Komente 0