Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tingulli I Zjarrtë - Jemi Emri I Vete Jetes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9

Strofa
Mos pyesni cfare viti ka qene
Kur erdhem ne jete
U ndihem te rritur kaq shpejt.
Dhe marrim guximin e moshes,
Ndaj zemra flet,
Te duam te bukur o jete.

Ne jemi me ty o njeri qe mengjeset zgjon,
Me ty shqetesimet i ndajme si buken tone.
I themi nje fjale dashurie ne botes tone.
Cdo dhimbje gezim ta ndjeje zemra jone.

Refreni (2x)
Ne jemi emri i vete jetes,
Ne tek e sotmja te ardhmen kerkojme.
Ne atdheun tone si askush tjeter,
Ne drejt Europes do ta cojme.

Solo me kitare

Refren (2x)


Ky tekst u dërgua nga Xhenis

Tingulli I Zjarrtë - Jemi Emri I Vete Jetes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jemi Emri I Vete Jetes".
3. Video është e këngës "Jemi Emri I Vete Jetes", por nuk këndohet nga Tingulli I Zjarrtë.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0