Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meriton Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Rogov 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Meriton Krasniqi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop dhe popullore moderne. Meriton Krasniqi i njohur si Tooni (Rap Side) eshte nga Rogova Hasit. Shkollem fillore E mbaroi ne Rogov, ndersa te mesmen ne Prizren. Merret me muzike qe prej vitit 2014. Eshte pjese e grupit Rap side....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Anëtar i grupit

Rap Side

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dhura

Elines

Arba-G

Sttyler

Sleeper

Danog

King

Mafia

Da Freak

Amir

Tags: Tooni, Rap Side, Meriton Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet