A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Toxin - Neser Bjen


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/03/2010

2010-03-07T21:37:48

Participating in

Top Fest 7


A ke mendu pse kurr s ke perparu
Pse s ke punu , po punetorin e ke nencmu
Kurr kerkujna si ke nimu
Sot je nalt shkaku jem , neser bjen e m ke lon ne lloc dita jem apet vjen,meshira jeme ne mut te len
Sot je nalt
Shkaku jem
Neser bjen
Meshira jeme n mut te len
Po dojne mem shkatrru jon afru e m kan tradhtu, m kan rrejt kan flejt s po dojn mu qu edhe tash per koqe m kapen mu
Se di pse gjithmone njeri qe ti e nimon te lendon po jo mu ne fund vetvetit ja bon
Sot je nalt
Shkaku jem
Neser bjen
Meshira jeme n mut te len

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019