Më mbaj mend (për 1 muaj)

Troja - Nuk Po Muj Ma Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Ja kom nis me dal prej vetes
veten ma nuk pe njoh
ja kam nis fort me i urrejt
njerzt qe shum i kam dasht

Jam nal,jam ul kam menu
prej ktij terri qysh me dal
o sa fshtir me bind veten
a jam njeri a qka jam?

Nuk po muj ma me rrejt veten
hajt se mir ka me u bo
nuk po muj syt me i majt mshel
nuk po muj ma terr me pa

nuk po muj ma,nuk po muj
ma mi pa
nuk po muj,nuk po muj
ma mi nal
nuk po muj,nuk po muj
ma mi bajt
nuk po muj,nuk po muj
nuk po muj maaaaaaa...
nuk po muj,nuk po muj
nuk po muj maaaaaaa...


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.comTroja
Publikimi: 01/12/2009


Troja - Nuk Po Muj Ma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Po Muj Ma".
3. Video është e këngës "Nuk Po Muj Ma", por nuk këndohet nga Troja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Troja:


Komente 0