Më mbaj mend (për 1 muaj)

Troja - Ata Do Flejne Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Aaaaaaaaaaaaaaaa.
aaaaaaaaaaaaaaaa.

Jam lodh , nga genjeshtrat tua ,
Qe me vite me shtyre te besoj ,
Mos ji i cmedur ,
Ambicie laviresh jan ato qe ti mi tregon !

Aaaaaaaaaaaaaaaaa.
Aaaaaaaaaaaaaaaaa.

C'jane keto fjale ,
As ju nuk ju kuptoj ,
Mos rrjedhim nga fjalet ,
Gjera qe s'egzistojne!

Se ... Ata Po Flejne ,
Ata po flejne ,
Flasin , flasin , Bertasin
Ata po flejne ,
Ata po flejne ,
Flasin , flasin ,
Ata po flejne!

Aaaaaaaaaaaaaaaa.
Aaaaaaaaaaaaaaa.

Skam ndermend ,
T'mirrem me gjerat e tua ,
qe ti thua se jane
Te shenjta !

Ata jan vetem fjalet ,
qe ne cdo dite ,
I themi dhe ,
i Harrojme!

Skam ndermend te pres ,
Mendjen tua thej ,
Por them diqka ,
Qe une ndjej!

Me shpirt them :
Falja sot se ndoshta nuk e din se c'beri !

Se ... Ata Po Flejne ,
Ata po flejne ,
Flasin , flasin , Bertasin
Ata po flejne ,
Ata po flejne ,
Flasin , flasin ,
Bertaaaasin !

Ata po flejne ,
Ata po flejne ,
Flasin , flasin ,
Bertaaaaaaasin!

Ata po flejne ,
Ata po flejne ,
Flasin , flasin ,
Bertaaaaaaasin!

Aaaaaaaaaaaaa.
aaaaaaaaaaaa.

Flasin flasin flasin ,
bertasin , bertasin ,
flasiiin! , flasin , bertasin! flasin ,!


Ky tekst u dërgua nga --l A Z ITroja
Publikimi: 01/12/2003
Festivali: Top Fest 1


Troja - Ata Do Flejne
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ata Do Flejne".
3. Video është e këngës "Ata Do Flejne", por nuk këndohet nga Troja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Troja:


Komente 0