Më mbaj mend (për 1 muaj)

Troja - Andrra E Keqe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Uahh..
Po m´vjen me vjellë
Po m´vjen me kajtë
Nofulla mu ka pi
Janë shtrëngu dhamt s´po dalin fjaltë
E n´tru krejt jam çarrtë.

Ahh..
Q´farë tripi i keq
Q´farë ndjenje është kjo?
Me sy tu me i pa
Krymat t´gjallë qysh janë ka t´hajnë
Nashta andërr jam tu pa!

Ref:
Nashta andërr jam tu pa!
Nashta andërr jam tu pa!

Q´farë andrre je tu e pa?
Q´farë andrre je tu e pa?


Ky tekst u dërgua nga  lindaTroja
Publikimi: 01/12/2009


Troja - Andrra E Keqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Andrra E Keqe".
3. Video është e këngës "Andrra E Keqe", por nuk këndohet nga Troja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Troja:


Komente 0