A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Troja - Krejte Nje Dite


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/06/2009

2009-06-04T14:18:58

Song from the album:

"Amaneti I Clown-It"


Vdiq Cesari Vdiq Sulltani
Ka vdek Eva e Adami ..

Vdiq Shekspiri Vdiq Asdreni
Vdiq Jezusi e Muhammedi ..

Vdiq Lennoni Vdiq Kennedy
Ka me vdek edhe Bill Gates-i !...

Ref:
O krejt nje dit kena me vdek !
O krejt nje dit kena me vdek !

Vdiq Stalini Vdiq Hitleri
Vdiqen Tita e Enveri

Vdiq Rrahmani Vdiq Azemi
Vdiq edhe Sadam Hyseni!

Vdiq ai mbreti vdiq n'fron
Na u dhimt boll po ski qa i bon!

Ref:
O krejt nje dit kena me vdek !
O krejt nje dit kena me vdek !
O krejt nje dit kena me vdek !
O krejt nje dit kena me vdekkkk !

Vdiq Njutoni Vdiq Sokrati
Vdiq ai i holli edhe ai i trashi!

Vdiq ai Gipsi Ai Sprinteri
Vdiqen t dyt i shkeli treni!

Vdiq ai Seksi Vdiq ai tjetri
Vdiq ai tjetri edhe ai tjetri!

Ref:
O krejt nje dit kena me vdek !
O krejt nje dit kena me vdek !

Vdiq ai Geji
edhe ai Bali
motren ja myti
Morali!

Vdiq ai Mjeku
Vdiq ai i Shkret
Vdiq pa e vet
Nanen e vet!

E ku met AI
qe kurr nuk Pec?
kish vdek dje
e pam n'Gazet!

O knaqu sot se shkon kjo jet
Oknaqu krejt se vdekja s'vet

E kurre prej mendjes mos e hjek
Qe kejt nje dite kena me......
VDEK !!!


Lyrics submited by Lazi   frusciante
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019