Më mbaj mend (për 1 muaj)

Troja - Heroi I Qytetit Pa Lum Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1Ne ketë qytet pa lum si i huaj rri
Ju hakmerrem kohes me nej gotë raki mendoj në ty.
Do te bej Teutë
Sikur t`isha mbret po n'ket kohe pa sens njerzit ka lu ment e un se kam as ni cent ne xhep...

(REFF).

Ohh më trego qysh je ba hero ne ket koh pa koh.
Ohh me trego qysh je ba hero ne ket koh pa koh (ne ket koh pqa kohh)
Ohh me tregooo

Bleva nje gazzet ecja udhë udhë pa udhë
Thash ti hakmerrem kohes tan kjo komedi
Dheza nje flak o nje flak per ty to te bej Teut.
Sikur t`isha mbret ton kjo kohe pa sene njerzit kan lu mend
e Une se kam as 1 cent ne xhep...

(REFF).

Ohh me trego qysh je ba hero ne ket koh pa koh.
Ohh me trego qysh je ba hero ne ket koh pa koh (ne ket koh pa koh)

OHH ME TREGOO...


Ky tekst u dërgua nga Waldrin Beqiri   BirkenRockTroja
Publikimi: 08/06/2010


Troja - Heroi I Qytetit Pa Lum
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Heroi I Qytetit Pa Lum".
3. Video është e këngës "Heroi I Qytetit Pa Lum", por nuk këndohet nga Troja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Troja:


Komente 0