Më mbaj mend (për 1 muaj)

Troja - Thuj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

uuuuuuuuuuuuaaAAaaaa...
Duhesh shum me ndryshu
I eger mo s'munesh me kon
Duhesh i urt me u bo
Smunesh kohen me nal

Duhesh endrrat me i ndryshu
Duhesh vet kohen me ndrruee
Heeeeeeeej heeeej Heeej Uaaaa

A duhet larg me pa?
Kohen mir duhet me mate
Ska ma ndjenja me pas
Kete here kerrkush sta fal

Duhet ndjenjat me i harruee
Duhet lojen n fund me quee
Heeeej heeeej heeeej Uuuaaa

A mundesh me nal veten bash kur nuk mundesh me nal
Duhesh me nal veten bash kur nuk mundesh me nal

Duhesh me ekzistu
Lojen mire duhesh me lujt
duhesh se Duhet
Duhet se Duhesh

A mundesh me nal veten bash kur nuk mundesh me nal
Duhesh me nal veten bash kur nuk mundesh mee naaaaaaaaaaal!!

Duheesh me nal veten Baash kur nuk mundesh me naaaaal.


Ky tekst u dërgua nga Lazi JahaTroja
Publikimi: 04/06/2009


Troja - Thuj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thuj".
3. Video është e këngës "Thuj", por nuk këndohet nga Troja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Troja:


Komente 0