Më mbaj mend (për 1 muaj)

Troja - Nina Nana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sometimes I ask myself
Who am I?
What am I doing here?
Because these days,
These night,this life,this shit
It`s so strange for me.
So..
Don`t try to push me down
Cause I know good what you mean
(WHAT YOU ALL WANT)!
I want from you just one thing
To let my mind to be free

Nina Nana ...

[Chorus:]
If you like call me sick
If you like call me sin
But I swim so deep
Where my memories remindes me of pain

I don`t deserve a spit from you
Don`t forget I`m human too
You can destroy my dignity
You can bury my reality
So I wish I could be on my feet again
You can be me,but I can`t be you
Nina Nana ...

[Chorus:]
If you like call me sick
If you like call me sin
But I swim so deep
Where my memories remindes me of pain
Troja
Publikimi: 01/12/2003


Troja - Nina Nana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nina Nana".
3. Video është e këngës "Nina Nana", por nuk këndohet nga Troja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Troja:


Komente 0