A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Tuli G - Spo Tdu Mo


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/03/2013

2013-03-20T13:39:10

oooo mos ma teshh pot thom zemra jem spot donn mos em vet qa kom kqyre punen ton skom qat du spo du met ngu qa thu se ktuu ni her mujshe me rrejt e tash pom ngjitesh si tabu uuu sa keq ki met pom dokett viq vet shkruj poezi sit vet e kapee lexo gazet sjee veqq ti n'ket bot une smenoj kot tash pot sho n'to me ni vakt m'thojshe jom kush t'ka thon zemer se me lyp mu n'mes i lo senet per gjyst se s'dihet nashta unt mes ma mir se sjem bashk se me mu bo shum problemee senee rene qe sum lejshin me fjett n'Gjum S'jetohet qishu Haa pa dallimmendoi haa nuk shkon qishtu jaa Funi o qetu sko hahaha I trent i pit pa e ditt melodin veq qe um ki pa ni her tu qillit mos um permen mos ma haa ,Spot du mo hej qa po don qa mami babi moka nisja ha ki mnet vet tashh hahaha
mos um permen mos ma haa ,Spot du mo hej qa po don qa mami babi moka nisja ha ki mnet vet tashh hahaha
qysh ke menu per mu qe jom gjerman mir qish um thoishe pse pse po shkon mir po e shoh se tashh deshtoi plani


Ky tekst u dërgua nga HuhuhKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019