Më mbaj mend (për 1 muaj)


Goa - Epidemi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Epidemi".
3. Video është e këngës "Epidemi", por nuk këndohet nga Goa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Goa - Epidemi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/12/2013

2013-12-15T18:07:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Epidemi" kënduar nga Goa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Goa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Murdarhymez. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Verse 1 - Bryte (MurdaRhymez)

Ten,Nine,Eight,Seven,Six,Five,Four,Three,Two,One,
Lirikat i kom nshkoll
Qyky o underground
e jo palidhje me fol
a more man vesht mi kan lodh
Method Mani nhook hookin ty na roll
Do P**** pe flliqin repin spo muna
As me fol hip hopin na se bojm per lek
E qyky Hip Hop i fort so kam lodh
In This block nodhit i pershkrujm qka ndodh

DopeGround Reprezent ty e kthy repin
Dostat e Hoodit n'Mahall muziken po ma qkepin
Ty po ta Palojn P***** fjalt spot dhezin pi shoh
P***** rruges me kang tone po keshin
Une pe boj Realin e ti pe bon Fakein
You Fake ass NiGGA ti e lun Gay-jin

Wait fo' it till i load my clip
rri fell ner tok sesa qe marr rospa nklip.

Verse 2 - Gin-G (MurdaRhymez)

Bryte Pasitma qat Majk "Mic"
Ti qes edhe do fjal sikur Fight
Pom vyn edhe ni pipe
Bojna Freestyle ma mir se n' 8 Mile

Rruges ty ec ty qit rrima pi goje
skom nevoj per laps as leter as fletore
Se di krejt qa thom,Mshkon krejt per dore
Fjalt nuk pot dhezin mos rasisht ki gojore
n'Hood ty e sill chillin,Dostat krejt po villin
Pe qojm edhe ka njo zhagi po ma man realin
E kta tjert krejt po kfillin,Kur kangt po mi feelin
Kur Dostin pe lidhin n'biruc kta po killin

E tash pe boj ndryshe skom nevoj per qyshe
Tu ka plak zoni pom dokesh sikur gjyshe
Ose kap leje kit sen se kurgjo spo vyjshe
Spo thom qi jom ma i miri, po jom ma i drejti
Po foli qa jetoj e kta tjert i myti Fejki (Fake-i).

@MurdaRhymezMë Shumë Këngë Nga Tuli Goa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë