A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Franques & Tuna - Knocks Me Out  (Feat. Fatman Scoop)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  19

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/10/2015

2015-10-09T10:03:04

TUNA [2X]
Baby when you love me
I can touch your stars
Baby can she see your love
Your love knocks me out

FATMAN SCOOP [REF 6X]
Your love knocks me out
Knock me out
Out

TUNA [8x]
Your love just kcnoks me out
Your love just knocks me out

TUNA
Uhh baby
I can see the stars
My baby
Every time with turns
I need you
Every single day
Uhh baby
Your love just knocks me out
I love you every single day
I need you
Come on to my way
I feel you
Deep into my heart
Ouu baby
Your love just knocks me out

TUNA [8x]
Your love just kcnoks me out
Your love just knocks me out


Ky tekst u dërgua nga Zekajking
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019